Guido Sport Xhaket E Zezë 0066
Guido Sport Xhaket E Zezë 0066
Guido Sport Xhaket E Zezë 0066
Guido Sport Xhaket E Zezë 0066

desire

Guido Sport Xhaket E Zezë 0066

Çmimi €92,90 Çmimi pas zbritjes €44,90
Çmimi për copë  per 
51% Zbritje
Ju Kurseni €48
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Guido Sport Xhaket E Zezë

A jeni gati t'i shtoni elegancë kombinimeve tuaja sportive me xhupët Guido? Xhaketa Guido, e cila krijon një pamje rebele me detajin e saj si lëkure në krah, ju mirëpret si një pjesë ideale për t'ju hedhur pas sportit me përshtatjen e saj të rehatshme dhe pëlhurën e trashë. Kjo xhaketë sportive me kapuç dhe zinxhir është ajo lloji që nuk do të dëshironit të humbisni kurrë nga çanta juaj e palestrës.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Madhësia e të korrave
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjataLloji i jakës: me kapuç
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 75% Poliestër
  • 20% Viskozë
  • 5% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com