Haziel Bluzë E Bardhë
Haziel Bluzë E Bardhë
Haziel Bluzë E Bardhë

desire

Haziel Bluzë E Bardhë

Çmimi €59,90 Çmimi pas zbritjes €44,90
Çmimi për copë  per 
25% Zbritje
Ju Kurseni €15
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Haziel Bluzë E Bardhë

Bluza Haziel, jaka dhe pjesa e pasme e të cilave janë gjallëruar me detaje transparente, ka një model të përshtatshëm dhe me mëngë të gjata. është e mundur të shtoni këtë bluzë të lidhur në elegancën tuaj të ditës duke e kombinuar këtë bluzë me pantallona, funde ose pantallona të shkurtra bermuda me ngjyrën e saj të bardhë dhe skajet e lidhura të krahut. Bluza Hazel ju pret me gjithë thjeshtësinë dhe elegancën e saj.

  • Jak V
  • Përshtatje e Rahatshme
  • Mëngë Të Gjata
Materiali
  • % 81 Viskozë
  • %19 Poliamid

Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide