Haziel Fund I Bardhë
Haziel Fund I Bardhë
Haziel Fund I Bardhë
Haziel Fund I Bardhë

desire

Haziel Fund I Bardhë

Çmimi €79,90 Çmimi pas zbritjes €59,90
Çmimi për copë  per 
25% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Haziel Fund I Bardhë

Përshëndetni elegancën e verës me fundin Haziel. Kombinimet romantike të mbrëmjes së verës ju presin me këtë fund midi. Ky fund i përjetshëm, ku dizajni   luleve të ndrojtura plotësojnë një përshtatje të rehatshme dhe është nën gjunjë, bën mrekulli në kombinim me bluza "Crop Top" sic shihet ne foto, veçanërisht me ngjyra dhe modele të gjalla. Bëhuni gati të rizbuloni elegancën femërore me fundin Haziel.

  • Normal Fit
  • Astari 100% viskozë
  • Dizajn me lule
  • Nën Gjunjë
Materiali
  • 81% Pambuk
  • 19% Poliamid
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide