Helens Bluzë E Pembe
Helens Bluzë E Pembe

desire

Helens Bluzë E Pembe

Çmimi €49,90 Çmimi pas zbritjes €37,90
Çmimi për copë  per 
24% Zbritje
Ju Kurseni €12
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Helens Bluzë E Pembe

Bluza Helens është e lezetshme dhe me stil me dizajn lulesh në miniaturë, jakë katrore modeste dhe mëngë shalqi. E dizenjuar në gjatësi standarde, kjo bluzë me mëngë shalqi duket një kandidate e domosdoshme për muajt e verës. Bluza Helens, të cilën mund ta plotësoni me xhinse me bel të lartë ose funde mini, mund të kombinohet edhe me bizhuteri tuaj sportive apo me stil, dhe mund të zbuloni lehtësisht stilin tuaj.

  • Normal Fit
  • Jakë katrore
  • Dizajn me lula miniaturë
Materiali
  • 100% Pambuk
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide