Hilde Pallto E Zezë 0425
Hilde Pallto E Zezë 0425

desire

Hilde Pallto E Zezë 0425

Çmimi €319,90 Çmimi pas zbritjes €159,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €160
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Hilde Pallto E Zezë

Simboli i elegancës në shikim të parë: Bëhuni gati të arrini përsosmërinë me pallton Hilde! Pallto Hilde, e cila është bërë përfaqësuese e elegancës sportive me kapuçin e saj, do të jetë e domosdoshme për krijimet tuaja këtë dimër me linjat e saj të thjeshta, ngjyrën universale dhe prerjen elegante. Do të mahniteni nga detaji i mëngës së shkopit të palltos Hilde dhe do të dashuroheni me rripin e saj elegant!

  • Astari: 100% Poliester
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Madhësia Midi
  • Lloji i mëngës: mëngë bat
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: me kapuç
Materiali
  • 66% Poliestër
  • 32% Viskozë
  • 2% Elastane
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide