Hilde Pallto E Zezë 0428
Hilde Pallto E Zezë 0428
Hilde Pallto E Zezë 0428
Hilde Pallto E Zezë 0428

desire

Hilde Pallto E Zezë 0428

Çmimi €279,90
Çmimi për copë  per 
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Hilde Pallto E Zezë

Të gjithë sytë janë te ju me pallton Hilde! Kjo pallto elegante, e cila tërheq vëmendjen me jakën e saj të gjerë në teksturë prej pelushi, rripin në bel dhe të çarën në shpinë, ka xhepa në të dyja anët. Mund të mahnitni ata që ju rrethojnë duke kombinuar këtë produkt, i cili do t'i shtojë një atmosferë ndryshe look-ut tuaj në muajt e dimrit, me pantallonat tuaja prej pëlhure dhe takat e larta.
 

  • Astari: 100% poliestër
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Madhësia e mesme
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Jakë për meshkuj
  • Lloji i mbylljes: brez
Materiali
  • 66% Poliestër
  • 32% Viskozë
  • 2% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com