Ivia Pantallona Lila
Ivia Pantallona Lila
Ivia Pantallona Lila
Ivia Pantallona Lila

desire

Ivia Pantallona Lila

Çmimi €69,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
42% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Të imagjinuara në një nuancë lejla, këto pantallona klasike mburren me një brez të konturuar për të iu kombinuar siluetit tuaj dhe për të siguruar përshtatjen e përsosur. E zbukuruar me ekspertizë dhe e rrotulluar nga mëndafshi i butë, këta pantallona me këmbë të drejta kan një shkëlqim që sjell një pamje të magjepsjes në çdo ansambël. Këto pantallona theksojnë se bukuria qëndron brenda detajeve dhe punojnë pa u lodhur për të arritur një pamje të hijshme dhe bashkëkohore. Kombinoni me xhaketën tonë Ivia dhe bluzën Ivia që përputhen për të bërë një deklaratë të veçantë.

Materiali
  • 58% Poliestër
  • 38% Pambuk
  • 3% Elastanë

    JO Larje në Makinë, Vetëm Pastrim Kimik, Cdo Kemikal Përpos Trichloroethlene, Mos Hekuros
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide