Ivia Setër Lejla
Ivia Setër Lejla
Ivia Setër Lejla
Ivia Setër Lejla

desire

Ivia Setër Lejla

Çmimi €119,90 Çmimi pas zbritjes €92,90
Çmimi për copë  per 
22% Zbritje
Ju Kurseni €27
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Elegante dhe minimaliste, rrobaqepësia e veçantë e kësaj xhakete Perspective me rripa siguron që ju të bëni një deklaratë të veçantë. Krijuar në lejla tonae me një bel të cunguar që shërben për të kornizuar siluetën femërore, është krijuar në saten me shkëlqim të hijshëm, ndërsa rripi dekorativ tonal ndihmon në përforcimin e estetikës së rafinuar.

Materiali
  • 58% Poliestër
  • 38% Pambuk
  • 3% Elastanë

    Larje në Makinë, Delikate apo Gjentile, Pastrim Kimi, Cdo Kemikal Përpos Trichloroethlene, Hekurosi Në Temperatur Të Mesme
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide