Jana Bluzë Mink 2567
Jana Bluzë Mink 2567
Jana Bluzë Mink 2567

desire

Jana Bluzë Mink 2567

Çmimi €64,90 Çmimi pas zbritjes €47,90
Çmimi për copë  per 
26% Zbritje
Ju Kurseni €17
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Jana Bluzë Mink

Zhyt veten në hijeshinë e leopardit: Përshëndetni gruan e guximshme dhe femërore  në ju me bluzën Jana! Kjo bluzë, e cila është prodhuar në një model të rehatshëm dhe në gjatësi të ndërmjetme, është e përshtatshme për kombinimet e zyrave ku kërkoni komoditet, me pëlhurën e saj viskoze të cilësisë së lartë dhe gjysmë jakë. Ju mund të theksoni atraktivitetin e leopardit duke veshur një fund "aps" me ngjyra të ngurta poshtë dhe të tërhiqni të gjithë vëmendjen tek vetja.

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Madhësia e ndërmjetme
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Modeli: Pika polka
  • Lloji i jakës: Jakë me gjysmë qëndrimi
  • Lloji i mbylljes: Button
Materiali
  • 100% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide