Jana Fustan Hiri 2336
Jana Fustan Hiri 2336
Jana Fustan Hiri 2336
Jana Fustan Hiri 2336
Jana Fustan Hiri 2336

desire

Jana Fustan Hiri 2336

Çmimi €124,90 Çmimi pas zbritjes €94,90
Çmimi për copë  per 
24% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Jana Fustan Hiri

Nëse ju pëlqen të jeni pohues në pamjen tuaj, fustani Jana është për ju! Është shumë e lehtë të kapësh elegancën tërheqëse me këtë fustan midi të modeluar me detajet e tij të butonit në shpatull, rripin e lidhjes dhe fundin e ndezur. Këtë fustan mund ta kombinoni me çizme të ngjyrave të ndryshme në vjeshtë ose me takë të shkurtër ose stileto në mbrëmjet e verës.

  • Rreshtimi: 100% Viskozë
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Madhësia Midi
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Modeli: Pika polka
  • Lloji i jakës: Jakë me gjysmë qëndrimi
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 100% Viskozë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide