Jarne Pallto E Zezë 0432
Jarne Pallto E Zezë 0432
Jarne Pallto E Zezë 0432
Jarne Pallto E Zezë 0432

desire

Jarne Pallto E Zezë 0432

Çmimi €299,90
Çmimi për copë  per 
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Jarne Pallto E Zezë

Si thua ta prisni këtë dimër me një stil unik? Më pas takoni pallton Jarne. Kjo pallto e gjatë, e cila ka një pëlhurë të ngrohtë dhe të butë me përzierje leshi, duket elegante me detajet e rripit në bel dhe krahë. Bëhuni gati për të tërhequr vëmendjen ndaj vetes me këtë pallto leshi që do të jetë në hap me kombinimet tuaja më të thjeshta në mënyrë perfekte.

Karakteristikat e produktit

  • Astar: 100% poliestër
  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Madhësia e modelit: Gjatësia e kyçit të këmbës
  • Lloji i mëngëve: Mëngë Raglan
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i mbylljes: Snaps
Materiali
  • 80% Lesh
  • 20% Poliamid
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com