Jef Mantil Kaltër e Mbyllët 0291
Jef Mantil Kaltër e Mbyllët 0291
Jef Mantil Kaltër e Mbyllët 0291

desire

Jef Mantil Kaltër e Mbyllët 0291

Çmimi €199,90 Çmimi pas zbritjes €139,90
Çmimi për copë  per 
30% Zbritje
Ju Kurseni €60
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Mantili Jef I Kaltër e Mbyllët

Kush mund t'i thotë jo magjisë së ngjyrës blu të errët? Mantili Jef, i cili bën përshtypje me detajet e tij me stil, ofron gjithçka që prisni nga një mantil cilës me gjatësinë e tij midi, modelin e hollë të përshtatshëm. Ky mantil, i cili është ideal për ndryshimet sezonale, me modelin  me butona dhe pëlhurën e pambukut.


Veçoritë e produktit

  • Astari: 100% Poliester
  • Modeli: Slim Fit
  • Madhësia e modelit: Madhësia Midi
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i mbylljes: Butona
Materiali
  • 100% Pambuk
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com