Jorge Pantallona Terracota
Jorge Pantallona Terracota
Jorge Pantallona Terracota
Jorge Pantallona Terracota
Jorge Pantallona Terracota
Jorge Pantallona Terracota
Jorge Pantallona Terracota
Jorge Pantallona Terracota

desire

Jorge Pantallona Terracota

Çmimi €83,90 Çmimi pas zbritjes €49,90
Çmimi për copë  per 
40% Zbritje
Ju Kurseni €34
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Kjo palë e pantallonave të ngritura "cargo" dëshmojnë se Perspective janë ekspertë në krijimin e rrobave të sofistikuara të përditshme. Pantallonat terrakota kanë një siluetë të ngushtë dhe mbështetet në prirjet urbane, duke i dhënë një dhunti bashkëkohore çdo ndryshimi. Beli i tyre i lartë dhe përshtatja e relaksuar sigurojnë stil dhe komoditet në të njëjtën masë. Kombinoni me bluzën tuaj të preferuar për luksin e qetë.

Materiali
  • 74% Tençel
  • 26% Liri
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com