Julien Bluzë Reseda Gjelbër 2570
Julien Bluzë Reseda Gjelbër 2570
Julien Bluzë Reseda Gjelbër 2570
Julien Bluzë Reseda Gjelbër 2570

desire

Julien Bluzë Reseda Gjelbër 2570

Çmimi €74,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
46% Zbritje
Ju Kurseni €35
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Julien Bluzë Reseda Gjelbër

Bluza Julien, e cila duket shumë me stil me strukturën e saj elegante, paternet modeste të luleve, gjatësinë normale dhe mëngët e gjera pas hapjes, do të jetë pjesë përbërëse e gardërobës tuaj. Ju mund ta kombinoni këtë "bluzë me jakë me kopsa" me karakteristika që mund të jenë në përputhje me pothuajse çdo stil, qoftë me xhinse me bel të lartë ose pantallona prej pëlhure, ose me mini funde xhins.

  • Rreshtimi: 100% Viskozë
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e Modelit: Madhësia Standarde
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: Qafa e ekuipazhit
  • Lloji i mbylljes: Kapëse
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com