Julien Fustan Reseda Gjelbër 2726
Julien Fustan Reseda Gjelbër 2726
Julien Fustan Reseda Gjelbër 2726
Julien Fustan Reseda Gjelbër 2726

desire

Julien Fustan Reseda Gjelbër 2726

Çmimi €119,90 Çmimi pas zbritjes €79,90
Çmimi për copë  per 
33% Zbritje
Ju Kurseni €40
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Julien Fustan Reseda Gjelbër

Fustani Julien, një nga përfaqësuesit më pohues të elegancës femërore, po bëhet gati të zbulojë sharmin tuaj të brendshëm me dizajnin e tij femërorë të luleve, rrudhë me qafe V të detajuar dhe rrip elegant. Ky fustan me gjatësi maxi, i cili është një alternativë e shkëlqyeshme për ata që janë të mërzitur me ngjyrat monotone të dimrit, po bëhet gati të të shkëlqejë si një yll duke u bashkuar me komoditetin e pëlhurës që ka.

  • Astari: 100% Viskozë
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Madhësia Midi
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Modeli: Lule
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com