Jurgen Fustan Bezhë & Kafe 2733
Jurgen Fustan Bezhë & Kafe 2733
Jurgen Fustan Bezhë & Kafe 2733
Jurgen Fustan Bezhë & Kafe 2733
Jurgen Fustan Bezhë & Kafe 2733

desire

Jurgen Fustan Bezhë & Kafe 2733

Çmimi €109,90 Çmimi pas zbritjes €83,90
Çmimi për copë  per 
23% Zbritje
Ju Kurseni €26
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Jurgen Fustan Bezhë & Kafe

Shpëtimtari numër një i ditëve të ngrohta të vjeshtës, fustani  Jurgen vjen në jetë në këtë sezon të ri, duke zënë vendin e tij ndër modelet e preferuara të veshjeve të gardërobës suaj. Qëndrimi pohues i leopardit vjen së bashku me detajet femërore dhe një model të mbledhur në bel, duke krijuar një harmoni të ekuilibruar. Ju mund të tregoni bukurinë tuaj duke kombinuar fustanin elegant dhe me plotë stil Jurgen me çizme të gjata deri tek gjuri me takë të lartë.

  • Astari: 100% Viskozë
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Madhësia Midi
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Modeli: Leopardi
  • Lloji i jakës: Qafë V
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide