Kamilas Fustan I Zi
Kamilas Fustan I Zi
Kamilas Fustan I Zi
Kamilas Fustan I Zi

desire

Kamilas Fustan I Zi

Çmimi €129,90 Çmimi pas zbritjes €99,90
Çmimi për copë  per 
23% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Fustan Kamilas i Zi

Femërësia e fundit plotëson maskulinitetin e xhaketës. Për një pamje të fortë, serioze dhe të mrekullueshme, ju mund të përfitoni nga hijeshia e modelit të fustanit Kamilas.

  • Përshtatje Normale
  • Mbi Gjujë
  • Mënge ¾
  • Mbyllje Me Butona
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide