Katrien Fund Stone 0975
Katrien Fund Stone 0975
Katrien Fund Stone 0975
Katrien Fund Stone 0975
Katrien Fund Stone 0975

desire

Katrien Fund Stone 0975

Çmimi €69,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
42% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Katrien Fund Stone

E thjeshtë,  minimale: Lini vend në gardërobën tuaj për fundin Katrien. Ky fund me gjatësi mesatare, i cili është një pjesë shpëtimtare që çdo femër duhet të ketë në gardërobën e saj, mund të jetë e përputhshme me pothuajse çdo ngjyrë dhe model veshje të sipërme në gardërobën tuaj me ngjyrën e tij universale. Fundi Katrien me dizajn me bel të lartë është ideal për ditët e zyrës casual dhe me stil.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Madhësia e modelit: Madhësia e mesme
  • Lloji i mbylljes: zinxhir
Materiali
  • 97% Poliestër
  • 3% Likër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com