Keila Bluzë E Zezë
Keila Bluzë E Zezë
Keila Bluzë E Zezë
Keila Bluzë E Zezë
Keila Bluzë E Zezë

desire

Keila Bluzë E Zezë

Çmimi €54,90 Çmimi pas zbritjes €19,90
Çmimi për copë  per 
63% Zbritje
Ju Kurseni €35
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Keila Bluzë E Zezë

Me dizajnin e saj abstrakt të modeluar dhe rripat e hollë, bluza Keila është një nga artikujt e preferuar . Kjo bluzë e butë me gjatësi të prerë ka mëngë të gjata që ekspozojnë shpatullat. Detaji i dizajnit me dy shtresa përgjatë pjesës së sipërme i shton dinamizëm produktit, ndërsa pëlhura e lehtë i shton komoditetin bluzës. Është gjithashtu e mundur të rregulloni dekoltenë e bluzës Keila nga britellat siç dëshironi.

  • Normal Fit
  • Jakë V
  • Dizajn Abstrakt
  • Mëngë të gjata 
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com