Keila Fund I Zi
Keila Fund I Zi
Keila Fund I Zi
Keila Fund I Zi
Keila Fund I Zi

desire

Keila Fund I Zi

Çmimi €77,90 Çmimi pas zbritjes €57,90
Çmimi për copë  per 
25% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Keila Fund I Zi

Me detajet femërore në mendje, është e mundur të bëni që eleganca juaj të flasë në çdo ambient me fundin Keila. Modeli abstrakt në modelin e gjerë Verevine e bën të lehtë kombinimin e këtij fundi me bluza me ngjyra të ndryshme. Fundi i gjerë Keila është shumë elegant dhe i lehtë! Ky fund midi i cili është lehtësisht e përshtatshëm për të gjitha madhësitë e trupit, është një nga pjesët e përjetshme që duhet të jetë në veshjet tuaja.

  • Normal Fit
  • Nën gjunjë
  • Mbyllje me zinxhir
  • Astari 100% Viskozë
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide