Keila Kominoshe Të Zeza
Keila Kominoshe Të Zeza
Keila Kominoshe Të Zeza
Keila Kominoshe Të Zeza
Keila Kominoshe Të Zeza

desire

Keila Kominoshe Të Zeza

Çmimi €129,90 Çmimi pas zbritjes €99,90
Çmimi për copë  per 
23% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Keila Kominoshe Të Zeza

Kombinimet e reja, dinamike dhe estetike ju presin me jumpsuit-in Keila. Ndërsa detaji i mëngës asimetrike i këtij modeli jumpsuit me këmbë të gjera është i mjaftueshëm për të ruajtur pretendimin e tij, dizajni abstraktë shumëngjyrësh e bëjnë atë ideal për mbrëmjet e nxehta të verës. Me përshtatjen e rehatshme dhe pëlhurën me cilësi të lartë, jumpsuit Keila është perfekte për ato momente kur dëshironi të pasqyroni stilin tuaj të guximshëm.

  • Normal Fit
  • Të gjata
  • Të gjera
  • Një mëngë
  • Mëngë asimetrike
  • Mbyllje me zinxhir
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide