Kiell Bluzë E Zezë 0123
Kiell Bluzë E Zezë 0123
Kiell Bluzë E Zezë 0123
Kiell Bluzë E Zezë 0123

desire

Kiell Bluzë E Zezë 0123

Çmimi €79,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €40
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Kiell Bluzë E Zezë

Bluza sportive Kiell jështë një nga shembujt më të mirë të elegancës sportive. E dizenjuar me mëngë të gjata, kjo pjesë është e animuar me pranga elastike dhe një detaj zinxhir ari në shpatullën e majtë, përveç buzës. Mund të krijoni elegancën sportive në mendjen tuaj duke kombinuar këtë xhup me jakë të ngritur me pantallonat të së njëjtës seri, ose duke e kombinuar me nëngrupe të ngjyrave dhe teksturave të tjera.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Madhësia e modelit: Madhësia standarde
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
Materiali
  • 66% Poliestër
  • 31% Viskozë
  • 3% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com