Kiell Bluzë E Zezë 0132
Kiell Bluzë E Zezë 0132
Kiell Bluzë E Zezë 0132
Kiell Bluzë E Zezë 0132

desire

Kiell Bluzë E Zezë 0132

Çmimi €69,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
42% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Kiell Bluzë E Zezë

E lirshme, e rehatshme, në modë… Njihuni me bluzën sportive Kiell! Bluza Kiell, e cila ofron një pamje sportive dhe të freskët me dizajnin e saj gjysmë jakë, sjell në plan të parë komoditetin tuaj të përditshëm me modelin e saj oversize. Për të marrë një pamje trendi, ju mund të kombinoni bluzë Kiell me pantallonat me stilë të së njëjtës seri.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Madhësia e modelit: Madhësia standarde
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Jakë me gjysmë qëndrimi
Materiali
  • 66% Poliestër
  • 31% Viskozë
  • 3% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com