Kiell Pantallona Të Zi 0088
Kiell Pantallona Të Zi 0088
Kiell Pantallona Të Zi 0088
Kiell Pantallona Të Zi 0088

desire

Kiell Pantallona Të Zi 0088

Çmimi €69,90 Çmimi pas zbritjes €34,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €35
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Kiell Pantallona Të Zi

Për të apasionuarit pas sporteve që kërkojnë dhe rahatinë, pantallonat sportive Kiell zënë vendin e tyre si një alternativë ideale. Ky produkt, i cili do të jetë ndër modelet e preferuara të pantallonave sportive të garderobës tuaj, ju bën të dukeni më në formë me modelin e tyre të gjerë të këmbës dhe mesit. Këto pantallona sportive Kiell, të cilat mund t'i kombinoni me një bluzë sportive Kiell, janë ideale për një pamje sportive në modë.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjatë
  • Lloji i këmbës: Këmbë e gjerë
Materiali
  • 66% Poliestër
  • 31% Viskozë
  • 3% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com