Kiell Pantallona Të Zi 0091
Kiell Pantallona Të Zi 0091
Kiell Pantallona Të Zi 0091
Kiell Pantallona Të Zi 0091

desire

Kiell Pantallona Të Zi 0091

Çmimi €74,90 Çmimi pas zbritjes €59,90
Çmimi për copë  per 
20% Zbritje
Ju Kurseni €15
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Kiell Pantallona Të Zi

Për ata që kërkojnë një model të pantallonave sportive shpëtimtare, pantallonat sportive Kiell janë një ilaç. Ngjyra e përjetshme vjen së bashku me një model të pantallonave klasike që nuk do të dalë kurrë nga moda, duke krijuar një model të veshjes wear-and-go. Pantallonat sportive Kiell, të cilat i përshtaten trupit në mënyrë të përkryer me prerjen e tyre në mes dhe buzën e zhveshur, bëhen simboli i përsosmërisë me Bluzën Kiell të së njëjtës seri.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Madhësia e modelit: Madhësia standarde
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
Materiali
  • 66% Poliestër
  • 31% Viskozë
  • 3% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide