Kris Pallto E Zezë 0433
Kris Pallto E Zezë 0433
Kris Pallto E Zezë 0433
Kris Pallto E Zezë 0433

desire

Kris Pallto E Zezë 0433

Çmimi €399,90
Çmimi për copë  per 
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Kris Pallto E Zezë

Si thua të kurorëzosh kombinimet e tua të thjeshta me një veshje të sipërme shumëngjyrëshe dhe të sigurt? Më pas takoni Kris Topper. Pallto Kris, e cila ofron mundësinë për të krijuar një kombinim të rehatshëm dhe bashkëkohor me modelin e saj oversize, ju premton një përdorim të përjetshëm dhe të përjetshëm me pëlhurën e saj me cilësi superiore 100% Lesh i Virgjër!

Karakteristikat e produktit

  • Astari: 100% poliestër
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e modelit: Poshtë gjurit
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i mbylljes: Brez
Materiali
  • 100% Lesh i Virgjër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com