Kris Pallto E Zezë 0434
Kris Pallto E Zezë 0434
Kris Pallto E Zezë 0434
Kris Pallto E Zezë 0434
Kris Pallto E Zezë 0434

desire

Kris Pallto E Zezë 0434

Çmimi €359,90 Çmimi pas zbritjes €179,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €180
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Kris Pallto E Zezë

Si thua të kurorëzosh kombinimet e tua klasike me një veshje të sipërme cilësore? Atëherë palltoja Kris është për ju. Modeli i palltos Kris, i cili ofron mundësinë për të krijuar një kombinim të rehatshëm dhe të dobët me modelin e tij oversize, merr një atmosferë moderne me dekoltenë e gjerë. Për më tepër, pëlhura e palltos, e cila është prej  100% lesh i virgjër, premton një përdorim të përjetshëm.

Karakteristikat e produktit

  • Astari: 100% poliestër
  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Madhësia e modelit: Madhësia e mesme
  • Lloji i mëngëve: Mëngë Raglan
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Jakë e gjerë
  • Lloji i mbylljes: Butona
Materiali
  • 100% Lesh i Virgjër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com