Lars Mont Bakër 0506
Lars Mont Bakër 0506
Lars Mont Bakër 0506
Lars Mont Bakër 0506
Lars Mont Bakër 0506

desire

Lars Mont Bakër 0506

Çmimi €224,90
Çmimi për copë  per 
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Lars Mont Bakër 

Duke e dalluar me detajin e zinxhirit anash, palltoja Lars është ndër më të preferuarat e dimrit. Kjo xhaketë midi puffer, të cilën mund ta plotësoni me pantallona dhe bluza në ngjyrat që përputhen, është projektuar me një mbyllje me zinxhir përpara dhe një kapuç. Me këtë produkt, të cilin mund ta përdorni si sportiv ashtu edhe me stil, jo vetëm që do të ndiheni rehat, por edhe do të qëndroni ngrohtë. E domosdoshme për ditët e ftohta, palltoja Lars ju pret këtu.

Karakteristikat e produktit

  • Rreshtimi: 100% poliestër
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Madhësia e mesme
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Me kapuç
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com