Lars Mont Blu Akulli 0494
Lars Mont Blu Akulli 0494
Lars Mont Blu Akulli 0494

desire

Lars Mont Blu Akulli 0494

Çmimi €199,90 Çmimi pas zbritjes €129,90
Çmimi për copë  per 
35% Zbritje
Ju Kurseni €70
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Lars Mont Blu Akulli

Ata që janë në kërkim të një palltoje sportive, moderne dhe të lëmuar do të gjejnë shumë më tepër se çfarë kërkojnë në modelin e palltos Lars. Ju mund ta vishni këtë xhaketë puffer sidomos pas seancave stërvitore intensive ose për shëtitje në mot me shi. Me detajet e saj maksimaliste të xhepit, dizajnin ultra futurist dhe kapuçin komod, nuk do të dëshironi të hiqni xhaketën Lars këtë dimër!

Karakteristikat e produktit

 • Astari: 100% poliestër
 • Modeli: Model i rehatshëm
 • Madhësia e modelit: Madhësia e mesme
 • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
 • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
 • Lloji i jakës: Me kapuç
 • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
 • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com