Lars Mont I Zi 0501
Lars Mont I Zi 0501
Lars Mont I Zi 0501
Lars Mont I Zi 0501

desire

Lars Mont I Zi 0501

Çmimi €159,90
Çmimi për copë  per 
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Lars Mont I Zi

E dizenjuar me një mbyllje me zinxhir përpara, palltoja Lars tërheq vëmendjen me gjatësinë e saj të shkurtër dhe jakën në këmbë. Falë rripave në brendësi, ju mund ta varni pallton në supe pa e hequr plotësisht. Ju mund ta kombinoni këtë xhaketë të shkurtër puffer me xhepa në të dyja anët me xhinset tuaja me bel të lartë ose çdo pantallon me të cilin ndiheni rehat.

Karakteristikat e produktit

  • Astari: 100% poliestër
  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e shkurtër
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Jakë në këmbë
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com