Lars Mont Rozë 0495
Lars Mont Rozë 0495
Lars Mont Rozë 0495
Lars Mont Rozë 0495
Lars Mont Rozë 0495

desire

Lars Mont Rozë 0495

Çmimi €199,90 Çmimi pas zbritjes €134,90
Çmimi për copë  per 
32% Zbritje
Ju Kurseni €65
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Lars Mont Rozë

Me një jakë breshkë, një kapuç dhe komoditet: xhaketë Lars. Ju mund ta shtoni këtë xhaketë pufer me kapuç në të gjitha veshjet tuaja të përditshme me teksturën e saj të butë, zinxhirin dhe strukturën e fiksimit me kapak dhe një xhep të vetëm anash. Është e mundur të sillni një ndryshim në kombinimet tuaja dimërore duke e kompletuar këtë pallto të shkurtër me tuta në stil casual apo me xhinse të stileve të ndryshme.

Karakteristikat e produktit

  • Astari: 100% poliestër
  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e shkurtër
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Me kapuç
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide