Lars Pallto Mont Gjelbër 0498
Lars Pallto Mont Gjelbër 0498
Lars Pallto Mont Gjelbër 0498
Lars Pallto Mont Gjelbër 0498
Lars Pallto Mont Gjelbër 0498

desire

Lars Pallto Mont Gjelbër 0498

Çmimi €224,90 Çmimi pas zbritjes €174,90
Çmimi për copë  per 
22% Zbritje
Ju Kurseni €50
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Lars Pallto  Mont Gjelbër

Njihuni me pallton Lars, pika e përbashkët e fisnikërisë dhe rehatisë! Duke tërhequr vëmendjen me rripin  në bel, jakën e gjerë të palosshme dhe xhepat e përparmë, kjo pallto e gjatë  do të jetë e domosdoshme në muajt e vjeshtës dhe të dimrit. Pjesa anash e këtij produkti është e animuar me kapëse të forta .

 • Astari: 100% Poliester
 • Modeli: Përshtatje e rregullt
 • Madhësia e modelit: Madhësia Midi
 • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
 • Lloji i jakës: Jakë e gjerë
 • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
 • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide