Lars Pallto  Mont Kaltër e Errët 0498
Lars Pallto  Mont Kaltër e Errët 0498
Lars Pallto  Mont Kaltër e Errët 0498
Lars Pallto  Mont Kaltër e Errët 0498
Lars Pallto  Mont Kaltër e Errët 0498

desire

Lars Pallto Mont Kaltër e Errët 0498

Çmimi €224,90 Çmimi pas zbritjes €174,90
Çmimi për copë  per 
22% Zbritje
Ju Kurseni €50
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Lars Pallto   Mont Kaltër e Errët

Njihuni me pallton Lars, pika e përbashkët e fisnikërisë dhe rehatisë! Duke tërhequr vëmendjen me rripin  në bel, jakën e gjerë të palosshme dhe xhepat e përparmë, kjo pallto e gjatë  do të jetë e domosdoshme në muajt e vjeshtës dhe të dimrit. Pjesa anash e këtij produkti është e animuar me kapëse të forta .

 • Astari: 100% Poliester
 • Modeli: Përshtatje e rregullt
 • Madhësia e modelit: Madhësia Midi
 • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
 • Lloji i jakës: Jakë e gjerë
 • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
 • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide