Lennert Kominoshe Të Zeza 0483
Lennert Kominoshe Të Zeza 0483
Lennert Kominoshe Të Zeza 0483
Lennert Kominoshe Të Zeza 0483
Lennert Kominoshe Të Zeza 0483

desire

Lennert Kominoshe Të Zeza 0483

Çmimi €164,90 Çmimi pas zbritjes €89,90
Çmimi për copë  per 
45% Zbritje
Ju Kurseni €75
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Lennert Kominoshe Të Zeza

Kush mund t'i thotë jo kominosheve xhinse elegante? Kominoshet Lennert, një nga pjesët më të njohura të sezonit vjeshtë-dimër, do të jetë një nga alternativat tuaja të domosdoshme të veshjes "wear and go" me modelin e saj pohues dhe modelin e rehatshëm. Pëlhurë njëqind për qind prej pambuku, butona të fortë, pjesen e poshtme elegante dhe jakë fantastike janë vetëm disa nga tiparet që i bëjnë kominoshet Lennert unike.

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Gjatësia e kyçit të këmbës
  • Lloji i mëngës: Mëngë e ulët
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: Jakë këmishë
  • Lloji i mbylljes: Kapese
Materiali
  • 100% Pambuk
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com