Lennert Pantallona Indigo 1410
Lennert Pantallona Indigo 1410
Lennert Pantallona Indigo 1410
Lennert Pantallona Indigo 1410

desire

Lennert Pantallona Indigo 1410

Çmimi €84,90 Çmimi pas zbritjes €49,90
Çmimi për copë  per 
41% Zbritje
Ju Kurseni €35
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Lennert Pantallona Indigo

Pantallonat Lennert, të cilat janë një yll i kombinuar i fundjavës me përshtatjen e tyre të rehatshme, këmbën e gjerë dhe belin e lartë, ofrojnë një përdorim të rehatshëm dhe fleksibël falë pëlhurës së tyre 100% pambuk. Me këto xhinse, të cilat përshtaten në mënyrë perfekte në bel dhe e mbështjelinl trupin në mënyrë perfekte, ju mund të krijoni kombinime të këndshme të fundjavës dhe ta mbani këtë model ndër të preferuarit e gardërobës tuaj.

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjatë
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir - Buton
  • Lloji i këmbës: Këmbë e gjerë
Materiali
  • 100% Pambuk
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com