Lennys Fund Mandarin
Lennys Fund Mandarin
Lennys Fund Mandarin
Lennys Fund Mandarin
Lennys Fund Mandarin

desire

Lennys Fund Mandarin

Çmimi €77,90 Çmimi pas zbritjes €57,90
Çmimi për copë  per 
25% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Lennys Fund Mandarin

A jeni gati të shkëlqeni me fundin Lennys? Paralajmëruesi i verës, ky fund nën gjunjë merr vendin e tij në veshjet tuaja për të ringjallur kombinimet tuaja të thjeshta. Komoditeti i siguruar nga modeli i rehatshëm i fundit Lennys dhe pëlhura speciale e tençelit është lloji ideal për kostumet tuaja ditore të verës. Mbledhja në bel të produktit, butonat e mëdhenj në anët dhe një çarje dinjitoze janë ndër detajet që e bëjnë atë unik.

  • Normal Fit
  • Nën gjunje
Materiali
  • 52% Tencel
  • 48% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide