Lien Triko Bluzë e Bardhë 0578
Lien Triko Bluzë e Bardhë 0578
Lien Triko Bluzë e Bardhë 0578

desire

Lien Triko Bluzë e Bardhë 0578

Çmimi €75,90 Çmimi pas zbritjes €59,90
Çmimi për copë  per 
21% Zbritje
Ju Kurseni €16
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Triko Bluzë Lien E Bardhë

Kjo bluzë triko e thurur e cilësisë së lartë eshte duke përdorur teknologji revolucionare të veshjeve "ta plota të thurura".
Trikot tradicionalisht janë thurrur "trupi" dhe "mëngët veç e veç pastaj priten dhe qepen së bashku më pas.
Kurse kjo Triko Lien Bluzë e Bardhë  është bërë tërësisht nga një copë dhe ofron perfitimet eksluzive të mëposhtme"

  • Komoditet i butë i lehtë dhe i përshtatshëm
  • Përmirësim i shtrirjes dhe levizshmërisë
  • Konsumim minimal i fijeve
  • Nuk ka shtresa të bezdisshme


Veçoritë e produktit

  • Së shpejti...
  • Së shpejti...
  • Së shpejti...
Materiali
  • 55% Viskozë
  • 45% Elastanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide