Lien Triko Bluzë e Zezë 0576
Lien Triko Bluzë e Zezë 0576
Lien Triko Bluzë e Zezë 0576
Lien Triko Bluzë e Zezë 0576

desire

Lien Triko Bluzë e Zezë 0576

Çmimi €34,90 Çmimi pas zbritjes €14,90
Çmimi për copë  per 
57% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Lien Triko Bluzë e Zezë

Bëni vend për një produkt pohues në gardërobën tuaj këtë dimër dhe shtoni bluzën triko Lien. Kjo bluzë e thurur pa mëngë, e cila do t'ju shndërrojë në një ikonë të modës me modelin e saj dhe pëlhurën premium të butë unike, është përshtatja perfekte për ditët tuaja aktive në zyrë. Mund ta përdorni vetëm ose mund të zgjidhni të vishni bluzën triko Lien brenda xhaketës tuaj.

Materiali
  • 100% Poliamid
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com