Lien Triko Kardigan i Gjelbër 0286
Lien Triko Kardigan i Gjelbër 0286
Lien Triko Kardigan i Gjelbër 0286
Lien Triko Kardigan i Gjelbër 0286
Lien Triko Kardigan i Gjelbër 0286

desire

Lien Triko Kardigan i Gjelbër 0286

Çmimi €84,90 Çmimi pas zbritjes €63,90
Çmimi për copë  per 
24% Zbritje
Ju Kurseni €21
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Lien Triko Kardigan i Gjelbër

Për një triko të butë dhe të ngrohtë të vjeshtës dhe dimrit, ju mund të zgjidhni triko kardigan Lien. Kjo triko e thurur, e cila do t'ju mbështjellë me pëlhurën e saj të ngrohtë, vizaton një profil argëtues me detajet e saj në qafë V dhe butonat me figura. Këtë triko sportive-elegante mund ta përdorni në ditët kur dëshironi të relaksoheni, duke e kombinuar me një bluzë të thurur Lien.

  • Mëngët e gjata 62.5cm
Materiali
  • 100% Poliamid
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide