Maria Fustan Lemon
Maria Fustan Lemon
Maria Fustan Lemon
Maria Fustan Lemon

desire

Maria Fustan Lemon

Çmimi €129,90 Çmimi pas zbritjes €79,90
Çmimi për copë  per 
38% Zbritje
Ju Kurseni €50
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Maria Fustan Lemon

Fustani Maria i përbër nga materiali Modal i cili është 50% më thithës se pambuku, Modal është i shkëlqyeshëm në largimin e lagështisë nga trupi dhe duke ju mbajtur të ndiheni të freskët dhe rehatshëm. Shumë i butë nga natyra, Modal është një element i shkëlqyeshëm për temperatura më të ngrohta

Veçoritë e produktit

  • Përshtatje e Rahatshme
  • Gjatësia Nër Gjunje
  • Pa Mëngë
Materiali
  • 100% Modal
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com