Mayra Triko Bluzë Bezhë 0581
Mayra Triko Bluzë Bezhë 0581
Mayra Triko Bluzë Bezhë 0581
Mayra Triko Bluzë Bezhë 0581

desire

Mayra Triko Bluzë Bezhë 0581

Çmimi €69,90 Çmimi pas zbritjes €34,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €35
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Mayra Triko Bluzë Bezhë

Përshëndetni elegancën e fundjavës me bluzën me trikotazh Mayra. Mund të arrini një elegancë të rehatshme dhe shabby me modelin e pulovrës Mayra me jakë, të cilën mund ta kombinoni me xhinset "mom" tuaja të preferuara blu.Me dizajnin e saj me mëngë të ulëta dhe detajet e përzierjes së gurëve të thurura në mëngët, bluza e thurur Mayra do të jetë një shtesë e shkëlqyer për koleksionin tuaj të trikove këtë dimër.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Madhësia standarde
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Turtlenck
Materiali
  • 100% Akrilik
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com