Mayra Triko Bluzë Bezhë e Errët 0583
Mayra Triko Bluzë Bezhë e Errët 0583
Mayra Triko Bluzë Bezhë e Errët 0583
Mayra Triko Bluzë Bezhë e Errët 0583

desire

Mayra Triko Bluzë Bezhë e Errët 0583

Çmimi €72,90 Çmimi pas zbritjes €47,90
Çmimi për copë  per 
34% Zbritje
Ju Kurseni €25
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Mayra Triko Bluzë Bezhë e Errët

Bluza e thurur Mayra, e cila arrin rehatinë dhe elegancën maksimale kur kombinohet me pantallona triko të së njëjtës seri, është ideale për ditët që dëshironi të relaksoheni falë modelit të saj të gjerë. Pëlhurë me përzierje leshi me cilësi të lartë, një përshtatje me shpatulla të ulëta dhe një detaj xhepi që i shton thjeshtësinë bashkëkohore thjeshtësisë së saj, e bëjnë bluzën e trikotazhit Mayra ideale për shëtitjet e freskëta në mbrëmje.

Materiali
  • 70% Akrilik
  • 30% Lesh
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide