Mayra Triko Bluzë Krem 0580
Mayra Triko Bluzë Krem 0580
Mayra Triko Bluzë Krem 0580
Mayra Triko Bluzë Krem 0580

desire

Mayra Triko Bluzë Krem 0580

Çmimi €66,90 Çmimi pas zbritjes €29,90
Çmimi për copë  per 
55% Zbritje
Ju Kurseni €37
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Mayra Triko Bluzë Krem

Bluza e thurur Mayra, një pjesë e përjetshme, prezantohet sipas dëshirës tuaj si një bluzë e domosdoshme në garderobën dimërore të çdo femre. Triko Mayra e thurur me jakë jakë, me detajin e saj tërheqës të thurur në gjoks, jakë të butë dhe model të lehtë të lëmuar, është një ndeshje e shkëlqyeshme veçanërisht me modelet e xhinseve të ngushta dhe leggings.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjatë
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Turtlenck
Materiali
  • 59% Akrilik
  • 34% Viskoze
  • 7 Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com