Mayra Triko Bluzë Reseda Gjelbër 0580
Mayra Triko Bluzë Reseda Gjelbër 0580
Mayra Triko Bluzë Reseda Gjelbër 0580
Mayra Triko Bluzë Reseda Gjelbër 0580

desire

Mayra Triko Bluzë Reseda Gjelbër 0580

Çmimi €66,90 Çmimi pas zbritjes €29,90
Çmimi për copë  per 
55% Zbritje
Ju Kurseni €37
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Mayra Triko Bluzë Reseda Gjelbër

Bluza e thurur Mayra, një pjesë e përjetshme, prezantohet sipas dëshirës tuaj si një bluzë e domosdoshme në garderobën dimërore të çdo femre. Triko Mayra e thurur me jakë jakë, me detajin e saj tërheqës të thurur në gjoks, jakë të butë dhe model të lehtë të lëmuar, është një ndeshje e shkëlqyeshme veçanërisht me modelet e xhinseve të ngushta dhe leggings.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjatë
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Turtlenck
Materiali
  • 59% Akrilik
  • 34% Viskoze
  • 7 Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com