Mayra Triko Fustan I Zi 0095
Mayra Triko Fustan I Zi 0095
Mayra Triko Fustan I Zi 0095

desire

Mayra Triko Fustan I Zi 0095

Çmimi €116,90 Çmimi pas zbritjes €92,90
Çmimi për copë  per 
20% Zbritje
Ju Kurseni €24
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Mayra Triko Fustan I Zi

Prerjet dhe asimetria janë konsideruar prej kohësh dy nga detajet e preferuara të modës, dhe fustani i thurur Mayra i përmban të dyja.
E prerë nga një materlia pafundësisht të rehatshëm dhe e punuar në një teksturë me shirita me një rrip tipar dhe rrëshqitje të butë, kjo pjesë është elementi kryesor i ditës në natë. Kombinoje atë me çizmet tuaja të preferuara deri tek gjuri për pamjen përfundimtare të vjeshtës në dimër.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e modelit: Poshtë gjurit
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Jakë asimetrike me volant
Materiali
  • 70% Akrilik
  • 30% Lesh  
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide