Mayra Triko Pantallona Bezhë e Errët 0011
Mayra Triko Pantallona Bezhë e Errët 0011
Mayra Triko Pantallona Bezhë e Errët 0011
Mayra Triko Pantallona Bezhë e Errët 0011
Mayra Triko Pantallona Bezhë e Errët 0011

desire

Mayra Triko Pantallona Bezhë e Errët 0011

Çmimi €69,90 Çmimi pas zbritjes €44,90
Çmimi për copë  per 
35% Zbritje
Ju Kurseni €25
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Mayra Triko Pantallona Bezhë e Errët

Edhe pantallonat e trikotazhit janë shumë në modë këtë sezon. Duke iu afruar këtij trendi me një perspektivë krejt të re, pantallonat sportive Mayra premtojnë ngrohtësi dhe rehati në të gjitha kushtet falë pëlhurës së tyre të përzier me lesh. Për më tepër, modeli i këmbëve me tub dhe përshtatja e rehatshme i bëjnë pantallonat e thurura Mayra të rehatshme për t'u veshur në shumë aktivitete të ndryshme.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Madhësia e modelit: Madhësia standarde
  • Lloji i manshetës: Pranga me tub
Materiali
  • 70% Akrilik
  • 30% Lesh
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide