Melies Triko Bluzë e Bardhë
Melies Triko Bluzë e Bardhë
Melies Triko Bluzë e Bardhë
Melies Triko Bluzë e Bardhë
Melies Triko Bluzë e Bardhë

desire

Melies Triko Bluzë e Bardhë

Çmimi €59,90 Çmimi pas zbritjes €47,90
Çmimi për copë  per 
20% Zbritje
Ju Kurseni €12
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Bluzë Triko Melies

Një pjesë sezonale dhe shpëtuese: Bluzë me rroba të thurura Melies. Komoditeti i rrobave të thurura është i kombinuar me modën e sotme, kjo është një bluzë e mrekullueshme e rrobave të thurura.Nëse jeni duke kërkuar për një bluzë që do të heqë dilemën tuaj, funksionaliteti i bluzës së trikotazhit Melies është vetëm për ju.Kombino me pantallonat triko Melies ose me pantallonat tuaj te preferuar.

  • Bel të lartë
  • Gjatësia deri te kyçi këmbës
  • Regular Fit
  • Prerje të drejtë
  • Modelja është 1.77m, ka veshë masën 36
Materiali
  • 65% Rayon
  • 35% Poliamid
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide