Melies Triko Bluzë E Zezë 0560
Melies Triko Bluzë E Zezë 0560
Melies Triko Bluzë E Zezë 0560
Melies Triko Bluzë E Zezë 0560

desire

Melies Triko Bluzë E Zezë 0560

Çmimi €84,90 Çmimi pas zbritjes €66,90
Çmimi për copë  per 
21% Zbritje
Ju Kurseni €18
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Melies Triko Bluzë E Zezë

Përshëndetni të ardhmen me bluzën e trikotazhit Melies. Kjo triko e thurur, e cila krijon një pamje elegante me detajin e qafës crew, po përgatitet t'ju magjepsë me përzierjen e saj të leshit dhe pëlhurës me cilësi të lartë. Ju mund ta kombinoni këtë pjesë të trikotazhit, e cila është pararojë e së ardhmes me detajet e tylit në mëngët e saj, me leggings apo xhinset tuaja të preferuara dhe të shijoni komoditetin.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Madhësia e modelit: Madhësia standarde
  • Lloji i mëngës: Mëngë Raglan
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Jaka Crew
Materiali
  • 92% Viskozë
  • 8% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide