Melies Triko Bluzë E Zezë 0567
Melies Triko Bluzë E Zezë 0567
Melies Triko Bluzë E Zezë 0567

desire

Melies Triko Bluzë E Zezë 0567

Çmimi €79,90 Çmimi pas zbritjes €63,90
Çmimi për copë  per 
20% Zbritje
Ju Kurseni €16
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Melies Triko Bluzë E Zezë

Pëlhura premium prej prej fije artificiale kombinohet me sharmin e jakës "turtleneck" dhe i jep jetë bluzës së punuar me shtiza Melies. Ky model, i cili do të jetë kreu i kombinimeve të guximshme dhe të sigurta me strukturën e saj paksa transparente, krijon mrekulli, sidomos kur kombinohet me pantallona të bardha prej pëlhure ose modele të fundeve "laps" me ngjyra të çelura, falë modelit të saj të ngjitur në bel.

Karakteristikat e produktit

  • Përshtatje: Me bel
  • Madhësia e modelit: Madhësia standarde
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Qafa e ekuipazhit
Materiali
  • 65% Rajon
  • 35% Poliamid
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide