Melies Triko Bluzë Hiri 0563
Melies Triko Bluzë Hiri 0563
Melies Triko Bluzë Hiri 0563
Melies Triko Bluzë Hiri 0563

desire

Melies Triko Bluzë Hiri 0563

Çmimi €89,90 Çmimi pas zbritjes €34,90
Çmimi për copë  per 
61% Zbritje
Ju Kurseni €55
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Mayra Triko Bluzë Bezhë e Errët

A jeni gati të dëshmoni takimin unik të lëkurës dhe leshit? Ateher shikoni bluzën "triko" Melies. Kjo triko e thurur, e cila premton një përdorim shumë të rehatshëm falë modelit të saj të lirshëm, krijon një produkt modern dhe bashkëkohorë duke kombinuar pëlhurën e trikos  prej leshi me lëkurë artificiale. Nëse e kombinoni me një fund apo xhinse; Kjo bluzë e thurur do të jetë pjesa kryesore e veshjes tuaj!

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Madhësia e Modelit: Madhësia Standarde
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: Jakë me gjysmë qëndrimi
Materiali
  • 50% Lesh
  • 50% Poliamid
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com